Skip to content

Tynki maszynowe Tczew

Tynki maszynowe Tczew. Nasz firma tynkarska wykonała tynki wewnętrzne w domu mieszkalnym, jednorodzinnym z dwiema kondygnacjami i piwnicą. Tynkowanie maszynowe wykonaliśmy lekkim tynkiem gipsowym BETA producenta Dolina Nidy. Tynkowaliśmy wszystkie ściany wewnętrzne, klatkę schodową na kondygnacje oraz sufity na niższych kondygnacjach. W przypadku sufitów użyliśmy podkładu pod zaprawę tynkarską w celu zapewnienia lepszego przylegania do powierzchni.

Na najwyższym piętrze tynkowaliśmy jedynie ściany działowe i konstrukcyjne. Należy zwrócić uwagę na różnorodność powierzchni, jakie przyszło nam opracować. Napotkaliśmy wiele skosów i obłości. Do tynkowania maszynowego użyliśmy własnego agregatu tynkarskiego. Poniżej zamieszczamy fotorelację z przeprowadzonych prac tynkarskich:

Tynki maszynowe Tczew – krótka fotorelacja:

Szukasz firmy tynkarskiej w okolicach Tczewa?

W celu otrzymania dokładnej oferty dotyczącej wykonania prac tynkarskich w Twoim domu prosimy o kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza kontaktowego znajdującego się na stronie kontaktowej, czyli tutaj. Doradzimy jaki tynk wybrać, oraz ustalimy wspólnie termin wykonania prac tynkarskich.

Oceń stronę