Skip to content

Firma tynkarska Tczew

Firma tynkarska Tczew. Nasza ekipa tynkarska wykonała tynki wewnętrzne w nowo wybudowanym domu mieszkalnym, jednorodzinnym z dwiema kondygnacjami i piwnicą. Tynkowanie maszynowe wykonaliśmy uplastycznionym tynkiem Tysand przeznaczonym do nakładania zarówno ręcznego, jak i agregatem tynkarskim. Tynkowaliśmy wszystkie ściany wewnętrzne, klatkę schodową prowadzącą na kondygnację oraz sufity na parterze. W przypadku sufitów właśnie, użyliśmy podkładu pod zaprawę tynkarską. podkład pod zaprawę tynkarską zapewnienia lepsze przyleganie nakładanej warstwy tynku do powierzchni.

Na najwyższym piętrze tynkowaliśmy jedynie ściany działowe i konstrukcyjne. Należy zwrócić uwagę na różnorodność powierzchni, jakie przyszło nam opracować. Otwory pod stolarkę wygładziliśmy w celu dokładnego przylegania ościeżnic. Do tynkowania maszynowego użyliśmy własnego agregatu tynkarskiego. Poniżej zamieszczamy fotorelację z przeprowadzonych prac tynkarskich:

Firma tynkarska Tczew – krótka fotorelacja:

Szukasz firmy tynkarskiej w okolicach Tczewa?

W celu otrzymania dokładnej oferty dotyczącej wykonania prac tynkarskich w Twoim domu prosimy o kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza kontaktowego znajdującego się na stronie kontaktowej, czyli tutaj. Doradzimy jaki tynk wybrać, oraz ustalimy wspólnie termin wykonania prac tynkarskich.

Oceń stronę