Skip to content

Tynki deweloperskie Gdynia

Tynki deweloperskie Gdynia. Wykonaliśmy po raz kolejny tynkowanie wnętrza remontowanego budynku wielorodzinnego który swoje lata świetności miał już dawno za sobą. Mając ogromne doświadczenie w wykonywaniu zleceń powierzonych nam od deweloperów mogliśmy przystąpić do wykonania zadania. Wykorzystując nasze możliwości personalne i maszynowe tynkowanie dużego obiektu nie stanowi dla nas żadnego problemu. Na zdjęciach widać stan początkowy. Ściany ze starej cegły nie należały do prostych.

Do prac tynkarskich, zgodnie z założeniami projektowymi użyliśmy lekkiego tynku cementowo – wapiennego Tysand. Poniżej przedstawiamy fotorelację ukazującą zakres prowadzonych prac tynkarskich.

Tynki deweloperskie Gdynia – zakres prac i wykonanie.

W jaki sposób uzyskać większą ilość informacji?

W celu uzyskania większej ilości informacji dotyczącej możliwości tynkowania maszynowego Twojego domu przez naszą firmę, prosimy kontakt telefoniczny ( +48 604 601 462 ) lub mailowy. Zapraszamy do współpracy również Deweloperów realizujących inwestycje budowlane na terenie województwa pomorskiego. Dla Was mamy specjalną ofertę z zakresy tynkowania wnętrz Waszych inwestycji.

Oceń stronę