Skip to content

Tynkowanie w bloku

Tynkowanie w bloku wymaga nieco innych przygotowań niż tynkowanie w domu jednorodzinnym. Mamy do czynienia z zupełnie innymi powierzchniami. Przede wszystkim ze znacznie większa ich ilością. Przy tynkowaniu większych powierzchni, tym bardziej jeśli znajdują się na kolejnych, wyższych kondygnacjach wymagałoby od nas zaangażowania znacznych zasobów ludzkich to pracy związanej z transportem mieszanki tynkarskiej do miejsca przeznaczenia. W takich przypadkach świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie z techniki silosowej transportowania mieszanki zasypowej do mieszalnika agregatu tynkarskiego.

W naszym przypadku, przy pracach związanych z tynkowaniem wnętrz nowego budynku wielorodzinnego (potocznie bloku) właśnie ta technika sprawdziła się doskonale. Mając możliwość jej zastosowania znacznie skracamy czas wykonania tynkowania. To oczywiście wprost przekłada się na obniżenie kosztu metra powierzchni użytkowej. Dodatkowo nie generujemy ogromnej ilości odpadów w postaci pustych (lub prawie pustych) papierowych worków bo zaprawie tynkarskiej. Staramy się dbać o środowisko, dlatego jeśli to tylko możliwe stosujemy właśnie technikę silosową w transporcie i przechowywaniu tynków.

Do prac tynkarskich użyliśmy tynku gipsowego twardego ALFA producenta Dolina Nidy. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z wykonanych prac.

Tynkowanie w bloku z zastosowaniem silosu tynkarskiego:

Profesjonalna tynki maszynowe na Pomorzu:

W celu uzyskania większej ilości informacji dotyczącej możliwości tynkowania maszynowego Twojego domu przez naszą firmę, prosimy kontakt telefoniczny ( +48 604 601 462 ) lub mailowy. Zapraszamy do współpracy zarówno indywidualnych inwestorów, jak również deweloperów.

Oceń stronę