Skip to content

Firma tynkarska Koleczkowo

W Koleczkowie, nieopodal Kartuz wykonaliśmy realizację tynkowania wnętrza nowego domu. Naszym zadaniem było wykonanie tynków wewnątrz budynku mieszkalnego, jednokondygnacyjnego z użytkowym poddaszem. Dom w stanie surowym, częściowo zamkniętym. Część drzwi i okien została już osadzona w ościeżnicach. W tym przypadku najlepszym wyborem było zastosowanie lekkiego tynku gipsowy Beta producenta Dolina Nidy. Do wykonania tynków przeznaczone były wszystkie ściany wewnętrzne w pomieszczeniach, korytarz oraz klatka schodowa wraz ze spodem schodów na poddasze. Dodatkowo ściany na użytkowym poddaszu.

Ekipa tynkarska wywiązała się z powierzonego zadania w terminie. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby nie opóźniać wykonania usługi. Posiadamy odpowiednio duże zasoby sprzętu i ludzi, aby sprostać takiemu wyzwaniu. Poniżej zamieszczamy fotorelację z przeprowadzonych prac tynkarskich.

Firma tynkarska Koleczkowo – tynkowanie domu jednorodzinnego:

Szukasz firmy tynkarskiej na Kaszubach?

W celu otrzymania dokładnej oferty dotyczącej wykonania prac tynkarskich w Twoim domu prosimy o kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza kontaktowego znajdującego się na stronie kontaktowej, czyli tutaj. Doradzimy jaki tynk wybrać, oraz ustalimy wspólnie termin wykonania prac tynkarskich.

Oceń stronę