Skip to content

Firma tynkarska Rębiechowo

Kolejną realizacją wykonaną przez naszą ekologiczną firmę tynkarską było wykonanie tynków wewnątrz budynku biurowego położonego w Rębiechowie. Dwukondygnacyjny budynek z przyległą halą (konstrukcja stalowa) został niedawno wybudowany. Ze względu na specyfikę budynku, zdecydowaliśmy się na zastosowanie utwardzonego tynku gipsowego ZETA producenta Dolina Nidy. Do wytynkowania zostały przeznaczone wszystkie ściany wewnętrzne w pomieszczeniach, korytarz oraz klatka schodowa wraz ze spodem schodów na piętro.

Nasza ekipa tynkarska, pomimo dużej ilości załamań i utrudnień związanych z instalacją wentylacyjną uporała się przed wyznaczonym czasem. W miejscach o obniżonej chropowatości przed położeniem warstwy tynku zagruntowaliśmy odpowiednim gruntem. Znacznie zwiększa to przyczepność nakładanej warstwy. Poniżej zamieszczamy fotorelację z przeprowadzonych prac tynkarskich.

Firma tynkarska Rębiechowo – tynkowanie budynku biurowego:

Szukasz firmy tynkarskiej w okolicach Trójmiasta?

W celu otrzymania dokładnej oferty dotyczącej wykonania prac tynkarskich w Twoim domu prosimy o kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza kontaktowego znajdującego się na stronie kontaktowej, czyli tutaj. Doradzimy jaki tynk wybrać, oraz ustalimy wspólnie termin wykonania prac tynkarskich.

Oceń stronę