Skip to content

Firma tynkarska Salino

Pojezierze Kaszubskie to nasz naturalny rynek, na którym działamy niezmiennie od dwóch dekad. tym razem nasza ekipa tynkarska wykonała zlecenie w miejscowości Salino. Naszym zadaniem było wykonanie tynków wewnątrz budynku mieszkalnego, jednokondygnacyjnego z użytkowym poddaszem. Stan surowy zamknięty to moment, kiedy wchodzimy na plac budowy z naszymi usługami. Tym razem zdecydowaliśmy się na zastosowanie Lekkiego tynku gipsowego Beta producenta Dolina Nidy. Do wytynkowania mieliśmy wszystkie ściany wewnętrzne w pomieszczeniach, korytarz oraz klatka schodowa wraz ze spodem schodów na piętro. Dodatkowo ściany na użytkowym poddaszu.

Nasza ekipa tynkarska wywiązała się z powierzonego zadania w terminie. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby nie opóźniać wykonania usługi. Posiadamy odpowiednio duże zasoby sprzętu i ludzi, aby sprostać takiemu wyzwaniu. Poniżej zamieszczamy fotorelację z przeprowadzonych prac tynkarskich.

Firma tynkarska Salino – tynkowanie domu jednorodzinnego:

Szukasz firmy tynkarskiej w okolicach Trójmiasta?

W celu otrzymania dokładnej oferty dotyczącej wykonania prac tynkarskich w Twoim domu prosimy o kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza kontaktowego znajdującego się na stronie kontaktowej, czyli tutaj. Doradzimy jaki tynk wybrać, oraz ustalimy wspólnie termin wykonania prac tynkarskich.

Oceń stronę