Skip to content

Firma tynkarska Strzebielino

Tym razem w niewielkiej miejscowości Strzebielino mieliśmy przyjemność wykonać tynkowanie wnętrza nowego budynku mieszkalnego. Budynek jednorodzinny parterowy, z poddaszem użytkowym. Na placu budowy zastaliśmy dom w stanie surowym zamkniętym. Czyli ze wstawioną stolarką okienną i drzwiową na parterze i na poddaszu.

Do wykonania tynków użyliśmy tynku gipsowego Beta producenta Dolina Nidy. Podczas prac tynkarskich nasza firma tynkarska Strzebielino położyła tynki na wszystkich ścianach wewnętrznych w pomieszczeniach. Wykonaliśmy również tynkowanie sufitów. W przypadku dolnej kondygnacji były to sufity żelbetowe z belką. Na poddaszu mieliśmy do czynienia ze skosami.

Nasza firma tynkarska wywiązała się z powierzonego zadania w terminie. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby nie opóźniać wykonania usługi. Posiadamy odpowiednio duże zasoby sprzętu i ludzi, aby sprostać takiemu wyzwaniu. Poniżej zamieszczamy fotorelację z przeprowadzonych prac tynkarskich.

Firma tynkarska Strzebielino – tynkowanie domu jednorodzinnego:

Szukasz firmy tynkarskiej na Kaszubach?

W celu otrzymania dokładnej oferty dotyczącej wykonania prac tynkarskich w Twoim domu prosimy o kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza kontaktowego znajdującego się na stronie kontaktowej, czyli tutaj. Doradzimy jaki tynk wybrać, oraz ustalimy wspólnie termin wykonania prac tynkarskich.

Oceń stronę