Skip to content

Firma tynkarska Żelistrzewo

Kolejną realizacją wykonaną przez naszą ekologiczną firmę tynkarską było wykonanie tynków wewnątrz budynku mieszkalnego, jednokondygnacyjnego z użytkowym poddaszem w niewielkiej miejscowości kaszubskiej: Żelistrzewo. Dom jednorodzinny zastaliśmy w stanie surowym zamkniętym. Ze względu na specyfikę budynku, zdecydowaliśmy się na zastosowanie utwardzonego tynku gipsowego KNAUF producenta Diamant MP75. Do wytynkowania mieliśmy wszystkie ściany wewnętrzne w pomieszczeniach, korytarz oraz klatka schodowa wraz ze spodem schodów na piętro. Dodatkowo ściany na użytkowym poddaszu.

Nasza ekipa tynkarska uporała się przed upływem ustalonego z Inwestorem czasu. W miejscach o obniżonej chropowatości przed położeniem warstwy tynku zagruntowaliśmy odpowiednim gruntem. Znacznie zwiększa to przyczepność nakładanej warstwy. Poniżej zamieszczamy fotorelację z przeprowadzonych prac tynkarskich.

Firma tynkarska Żelistrzewo – tynkowanie budynku mieszkalnego:

Szukasz firmy tynkarskiej w okolicach Trójmiasta?

W celu otrzymania dokładnej oferty dotyczącej wykonania prac tynkarskich w Twoim domu prosimy o kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza kontaktowego znajdującego się na stronie kontaktowej, czyli tutaj. Doradzimy jaki tynk wybrać, oraz ustalimy wspólnie termin wykonania prac tynkarskich.

Oceń stronę