Skip to content

Tynkowanie domków Łeba

Łeba jest miejscowością, gdzie powstaje wiele nowych inwestycji związanych z turystyką. Nie pierwszy raz otrzymaliśmy zlecenie tynkowania domków w Łebie. Tym razem naszym zadaniem było wykonanie tynków wewnątrz domków letniskowych w leśnym kompleksie wypoczynkowym. Część domków, które tynkowaliśmy stanowią rozbudowę już istniejących. Do wykonania tynków użyliśmy tynku gipsowego o zwiększonej twardości powierzchni Zeta producenta Dolina Nidy. W wyniku prowadzonych prac tynkarskich położyliśmy tynki wewnętrzne na wszystkich ścianach w każdym przeznaczonym do tego domku. Należy zwrócić uwagę, w tym przypadku nie było potrzeby tynkowania sufitów, gdyż inwestor zaplanował wykonanie sufitów w innej technologii.

Nasza firma tynkarska wywiązała się z powierzonego zadania w terminie. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby nie opóźniać wykonania usługi. Posiadamy odpowiednio duże zasoby sprzętu i ludzi, aby sprostać takiemu wyzwaniu. Poniżej zamieszczamy fotorelację z przeprowadzonych prac tynkarskich.

Tynkowanie domków Łeba – zaufaj fachowej firmie.

Szukasz firmy tynkarskiej w okolicach Trójmiasta?

W celu otrzymania dokładnej oferty dotyczącej wykonania prac tynkarskich w Twoim domu prosimy o kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza kontaktowego znajdującego się na stronie kontaktowej, czyli tutaj. Doradzimy jaki tynk wybrać, oraz ustalimy wspólnie termin wykonania prac tynkarskich.

Oceń stronę