Skip to content

Knauf MP 75 ile na m2

Knauf MP 75 Diamant to tynk wewnętrzny. Nie nadaje się do stosowania na zewnątrz. Nadaje się do stosowania na wszystkich typach ścian wewnętrznych. Przeznaczony do użytkowania w pomieszczeniach mieszkalnych, hotelowych i szpitalnych, w których występuje normalna wilgotność powietrza. Jest również wskazany na powierzchnie o zwiększonym narażeniu na uszkodzenia wywołane natężeniem ruchu, np klatki schodowe, szkoły, pomieszczenia użyteczności publicznej.

Tynk Knauf MP 75 zużycie

Nasza ekipa tynkarska wykonała prace tynkarskie tynkarskie w domu jednorodzinnym o sporej powierzchni ścian. Średnie zużycie tynku gipsowego Knauf MP 75 wyniosło 11,5 kg na 1m2 powierzchni. Należy jednak zwrócić uwagę, że jest to wartość uśredniona. Może ona ulec zmianie jeśli mamy do czynienia ze ścianą wykonana niepoprawnie. Taka sytuacja zdarza się dość często. W wyniku oszczędności na ekipie budowlanej musimy nadłożyć nieco finansowanie w momencie tynkowania. Podczas naszych zleceń na przestrzeni lat w niektórych sytuacjach zużycie tynku Diamant wzrastało nawet dwukrotnie. Dlatego nie oszczędzajmy na ekipie budowlanej. Nie warto.

Na fotorelacji widzimy wykonane prace jednej z naszych ekip tynkarskich w domu jednorodzinnym, dwukondygnacyjnym w Gdyni. W tym przypadku na pytanie Knauf MP 75 ile na m2 możemy odpowiedzieć, że zużyliśmy wg zaleceń Producenta.

Szukasz firmy tynkarskiej na Kaszubach?

W celu otrzymania dokładnej oferty dotyczącej wykonania prac tynkarskich w Twoim domu prosimy o kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza kontaktowego znajdującego się na stronie kontaktowej, czyli tutaj. Doradzimy jaki tynk wybrać, oraz ustalimy wspólnie termin wykonania prac tynkarskich.

Oceń realizację
Umów termin tynkowania
Podaj swoje podstawowe dane kontaktowe, abyśmy mogli się skontaktować i umówić termin wykonania prac tynkarskich.