Skip to content

Tynki maszynowe Krzewno

W niedalekich okolicach Elbląga, w miejscowości Krzewno przyjęliśmy do realizacji kolejne zlecenie wykonania tynków maszynowych. W tej niewielkiej miejscowości nowo wybudowany dom wymagał działań naszej ekipy tynkarskiej. Do wykonania tynków wewnętrznych użyliśmy bardzo popularnego lekkiego tynku gipsowy Beta producenta Dolina Nidy. Wykonaliśmy tynkowanie zarówno ścian wewnętrznych, jak i sufitów. Zwróćmy uwagę, że jest to niewielki budynek mieszkalny, dlatego nasze prace tynkarskie wykonaliśmy w ciągu tygodnia.

Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby nie opóźniać wykonania usługi. Posiadamy odpowiednio duże zasoby sprzętu i ludzi, aby sprostać zarówno dużym jak i małym zleceniom. Na zamieszczonych zdjęciach przedstawiony został zakres wykonanych prac tynkarskich.

Szukasz firmy tynkarskiej w okolicach Elbląga?

W celu otrzymania dokładnej oferty dotyczącej wykonania prac tynkarskich w Twoim domu prosimy o kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza kontaktowego znajdującego się na stronie kontaktowej, czyli tutaj. Doradzimy jaki tynk wybrać, oraz ustalimy wspólnie termin wykonania prac tynkarskich.

Oceń realizację
Umów termin tynkowania
Podaj swoje podstawowe dane kontaktowe, abyśmy mogli się skontaktować i umówić termin wykonania prac tynkarskich.