Skip to content

Praca dla tynkarza

Wciąż rozwijająca się nasza firma poszukuje wykwalifikowanych pracowników na stanowisko tynkarza, pomocnika tynkarza. Oferujemy dobrze płatną pracę na terenie województwa pomorskiego. Od kandydatów oczekujemy wiedzy teoretycznej i praktycznej w zakresie tynków gipsowych i cementowo – wapiennych. Mile widziane będzie doświadczenie przy pracy z agregatem tynkarskim.

Ponadto poszukujemy podwykonawców większych prac tynkarskich, jakie obsługujemy. Jeśli posiadasz firmę tynkarską, lub doświadczoną ekipę tynkarską – zgłoś się do nas. Możesz pozyskać nowe zlecenia dla swojej ekipy.  Zapraszamy do współpracy.

Praca dla tynkarza – złóż ofertę już dziś:

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Wybierz jedną z opcji:
  Aplikuję na stanowisko tynkarzaAplikuję na stanowisko pomocnika tynkarzaAplikuję ekipę tynkarską

  Tu napisz coś o sobie...

  Możesz również dodać plik (np. CV)

  Zapoznałem(łam) się zPolityką prywatności i ją akceptuję. (wymagana akceptacja)

  Zgłoszenie rekrutacyjne jest całkowicie dobrowolne. Wysyłając formularz oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie podanych w nim danych osobowych w celach przeprowadzenia rekrutacji przez firmę Ekotynk.pl. Informujemy, że podane w formularzu dane będą wykorzystane tylko i wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Nigdy nie przekazujemy danych dla osób trzecich ani nie wykorzystujemy ich w celach marketingowych.

  Praca dla tynkarza