Praca dla tynkarza

Wciąż rozwijająca się nasza firma poszukuje wykwalifikowanych pracowników na stanowisko tynkarza, pomocnika tynkarza. Oferujemy dobrze płatną pracę na terenie województwa pomorskiego. Od kandydatów oczekujemy wiedzy teoretycznej i praktycznej w zakresie tynków gipsowych i cementowo – wapiennych. Mile widziane będzie doświadczenie przy pracy z agregatem tynkarskim.

Ponadto poszukujemy podwykonawców większych prac tynkarskich, jakie obsługujemy. Jeśli posiadasz firmę tynkarską, lub doświadczoną ekipę tynkarską – zgłoś się do nas. Możesz pozyskać nowe zlecenia dla swojej ekipy.  Zapraszamy do współpracy.

Praca dla tynkarza – złóż ofertę już dziś:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Wybierz jedną z opcji:
Aplikuję na stanowisko tynkarzaAplikuję na stanowisko pomocnika tynkarzaAplikuję ekipę tynkarską

Tu napisz coś o sobie...

Możesz również dodać plik (np. CV)

Zapoznałem(łam) się z Polityką prywatności i ją akceptuję. (wymagana akceptacja)

Zgłoszenie rekrutacyjne jest całkowicie dobrowolne. Wysyłając formularz oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie podanych w nim danych osobowych w celach przeprowadzenia rekrutacji przez firmę Ekotynk.pl. Informujemy, że podane w formularzu dane będą wykorzystane tylko i wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Nigdy nie przekazujemy danych dla osób trzecich ani nie wykorzystujemy ich w celach marketingowych.

Praca dla tynkarza