Skip to content

Firma tynkarska Liniewo

Liniewo to niewielka miejscowość położona w sercu Kaszub. W takich małych miejscowościach również wykonujemy usługi tynkowania nowych budynków. Naszym zadaniem było wykonanie tynków wewnątrz budynku jednokondygnacyjnego z poddaszem użytkowym. Na placu budowy zastaliśmy dom w stanie surowym zamkniętym. Czyli ze wstawioną stolarką okienną i drzwiową. Do wykonania tynków użyliśmy tynku gipsowego Diamant. Podczas prac tynkarskich nasza firma tynkarska Liniewo położyła tynki na wszystkich ścianach wewnętrznych w pomieszczeniach. Należy zwrócić uwagę, że ściany należało wytynkować dość wysoko, z użyciem rusztowań. Obróbka tynkarska niestandardowej stolarki również wymagała zwiększonej ilości pracy.

Nasza firma tynkarska wywiązała się z powierzonego zadania w terminie. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby nie opóźniać wykonania usługi. Posiadamy odpowiednio duże zasoby sprzętu i ludzi, aby sprostać takiemu wyzwaniu. Poniżej zamieszczamy fotorelację z przeprowadzonych prac tynkarskich.

Firma tynkarska Liniewo – tynkowanie domów:

Szukasz firmy tynkarskiej w okolicach Trójmiasta?

W celu otrzymania dokładnej oferty dotyczącej wykonania prac tynkarskich w Twoim domu prosimy o kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza kontaktowego znajdującego się na stronie kontaktowej, czyli tutaj. Doradzimy jaki tynk wybrać, oraz ustalimy wspólnie termin wykonania prac tynkarskich.

Oceń stronę