Skip to content

Firma tynkarska Jantar

Jantar jest niewielką miejscowością położoną na pograniczu Mierzei Wiślanej i Żuław Wiślanych. W takich małych miejscowościach również wykonujemy usługi tynkowania nowych budynków. Tym razem naszym zadaniem było wykonanie tynków wewnątrz budynku wielorodzinnego, tak zwanym szeregowcu. Inwestycja była przygotowana do przeprowadzenia prac tynkarskich. Do wykonania tynków użyliśmy gotowej mieszanki tynku gipsowego. Podczas prac tynkarskich nasza firma tynkarska Jantar położyła tynki na wszystkich ścianach wewnętrznych w pomieszczeniach zarówno na parterze jak i na piętrze. Zwróćmy uwagę na dokładnie obrobione docieplenie na poddaszu.

Nasza firma tynkarska wywiązała się z powierzonego zadania w terminie. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby nie opóźniać wykonania usługi. Posiadamy odpowiednio duże zasoby sprzętu i ludzi, aby sprostać takiemu wyzwaniu. Zamieszczamy fotorelację z przeprowadzonych prac tynkarskich.

Firma tynkarska Jantar – tynkowanie domów:

Szukasz firmy tynkarskiej w okolicach Trójmiasta?

W celu otrzymania dokładnej oferty dotyczącej wykonania prac tynkarskich w Twoim domu prosimy o kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza kontaktowego znajdującego się na stronie kontaktowej, czyli tutaj. Doradzimy jaki tynk wybrać, oraz ustalimy wspólnie termin wykonania prac tynkarskich.

Oceń realizację
Umów termin tynkowania
Podaj swoje podstawowe dane kontaktowe, abyśmy mogli się skontaktować i umówić termin wykonania prac tynkarskich.