Skip to content

Tynkowanie domu Kolbudy

W Kolbudach nieopodal Gdańska wykonaliśmy tynkowanie domu jednorodzinnego z garażem i użytkowym poddaszem. Do wykonanie prac tynkarskich użyliśmy tynku twardego Zeta producenta Dolina Nidy. Jest to produkt stosowany w budownictwie, który charakteryzuje się wyjątkową odpornością na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć oraz zwiększoną paroprzepuszczalnością. To tynk mineralny, który składa się z mieszanki specjalnych gatunków wapieni i piasków, dodatków mineralnych oraz naturalnych barwników. Jest to dobry wybór dla inwestorów, którzy szukają trwałego i estetycznego rozwiązania do wykończenia swojego domu. Taki też materiał użyliśmy przy tynkowaniu domu Kolbudy.

Tynkowanie agregatem jest stosunkowo nowoczesną technologią, która pozwala na szybkie i efektywne wykończenie powierzchni. Tynkowanie domu Kolbudy rozpoczęliśmy od przygotowania ścian i agergatu oraz odpowiedniego przygotowania mieszanki tynkarskiej. Prace przebiegały sprawnie i już po kilku dniach wszystkie pomieszczenia w domu otrzymały jednolitą, gładką powierzchnię.

Jak otrzymać informację handlową dotyczącą tynkowania twojego domu?

W celu otrzymania dokładnej oferty dotyczącej wykonania prac tynkarskich w Twoim domu prosimy o kontakt telefoniczny ☎️ +48 604 601 462. Gwarantujemy najwyższy standard wykonania usług w umówionym czasie. To wszystko w dogodnym terminie i przystępnej cenie.  Zapraszamy do współpracy inwestorów indywidualnych oraz firmy deweloperskie.

Oceń stronę