Skip to content

Tynk maszynowy lekki

Tynk maszynowy lekki cementowo – wapienny przeznaczony jest do nakładania wewnątrz pomieszczeń. Jest kilku producentów takiego tynku. Jednym z nich jest Dolina Nidy. Tynk przeznaczony jest do nakładania ręcznego i mechanicznego. Jest dość wydajny, zużywa się go około 14 kg na m2 przy grubości około 1 cm. Takiego właśnie tynku maszynowego użyliśmy przy realizacji zlecenia tynkowania domu u jednego z naszych Klientów w okolicach Elbląga.

Tynk maszynowy lekki do wewnątrz

Nasza ekipa tynkarska wykonała prace tynkarskie w nowym domu jednorodzinnym. Dom o dwóch kondygnacjach oraz z garażem. Tynkowaliśmy wszystkie ściany wewnętrzne w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych. W przypadku tego budynku tynk maszynowy lekki był dobrym wyborem. Tynk naszym agregatem tynkarskim kładło się szybko. Dokładamy wszelkich starań, aby zminimalizować zużycie tynku podczas wykonywania prac. W tym przypadku równe ściany przyczyniły się do znacznych oszczędności inwestora.

Na powyższych zdjęciach widoczny jest zakres wykonanych prac tynkarskich. Ku zadowoleniu Klienta wszystkie prace wykonaliśmy w deklarowanym terminie. Nasza praca nie wpływa na realizację czasową innych prac przy budowie domu.

Szukasz firmy tynkarskiej na Kaszubach?

W celu otrzymania dokładnej oferty dotyczącej wykonania prac tynkarskich w Twoim domu prosimy o kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza kontaktowego znajdującego się na stronie kontaktowej, czyli tutaj. Doradzimy jaki tynk wybrać, oraz ustalimy wspólnie termin wykonania prac tynkarskich.

Oceń stronę