Skip to content

Tynk maszynowy lekki

Tynk maszynowy lekki cementowo – wapienny przeznaczony jest do nakładania wewnątrz pomieszczeń. Jest kilku producentów takiego tynku. Jednym z nich jest Dolina Nidy. Tynk przeznaczony jest do nakładania ręcznego i mechanicznego. Jest dość wydajny, zużywa się go około 14 kg na m2 przy grubości około 1 cm. Takiego właśnie tynku maszynowego użyliśmy przy realizacji zlecenia tynkowania domu u jednego z naszych Klientów w okolicach Elbląga.

Tynk maszynowy lekki do wewnątrz

Nasza ekipa tynkarska wykonała prace tynkarskie w nowym domu jednorodzinnym. Dom o dwóch kondygnacjach oraz z garażem. Tynkowaliśmy wszystkie ściany wewnętrzne w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych. W przypadku tego budynku tynk maszynowy lekki był dobrym wyborem. Tynk naszym agregatem tynkarskim kładło się szybko. Dokładamy wszelkich starań, aby zminimalizować zużycie tynku podczas wykonywania prac. W tym przypadku równe ściany przyczyniły się do znacznych oszczędności inwestora.

Na powyższych zdjęciach widoczny jest zakres wykonanych prac tynkarskich. Ku zadowoleniu Klienta wszystkie prace wykonaliśmy w deklarowanym terminie. Nasza praca nie wpływa na realizację czasową innych prac przy budowie domu.

Szukasz firmy tynkarskiej na Kaszubach?

W celu otrzymania dokładnej oferty dotyczącej wykonania prac tynkarskich w Twoim domu prosimy o kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza kontaktowego znajdującego się na stronie kontaktowej, czyli tutaj. Doradzimy jaki tynk wybrać, oraz ustalimy wspólnie termin wykonania prac tynkarskich.

Oceń realizację
Umów termin tynkowania
Podaj swoje podstawowe dane kontaktowe, abyśmy mogli się skontaktować i umówić termin wykonania prac tynkarskich.