Skip to content

Tynki wewnętrzne Borkowo

Kolejny raz w miejscowości Borkowo wykonaliśmy tynkowanie wnętrza nowego domu mieszkalnego. Tym razem był to dom mieszkalny dwumodułowy, parterowy, bez poddasza. Naszym zadaniem było wykonanie tynków wewnątrz we wszystkich pomieszczeniach budynku. Na placu budowy zastaliśmy dom w stanie surowym zamkniętym, z wykonana elewacją zewnętrzną oraz ze wstawioną stolarką okienną i drzwiową. Do wykonania tynków użyliśmy tynku gipsowego o zwiększonej wodoodporności Zeta Hydro producenta Dolina Nidy. Podczas prac tynkarskich nasza ekipa tynkarska położyła tynki na wszystkich ścianach wewnętrznych w pomieszczeniach. Należy zwrócić uwagę, że ściany nie było potrzeby tynkowania sufitów, gdyż było zaplanowane wykonanie sufitów z płyt kartonowo – gipsowych. Niektóre miejsca w domu wymagały od nas większego zaangażowania niż zwykle. Należało w szczególności zwrócić uwagę na rozmieszczenie różnego rodzaju instalacji.

Nasza firma tynkarska wywiązała się z powierzonego zadania w terminie. Przy każdej realizacji dokładamy wszelkich starań, aby nie opóźniać wykonania usługi. Posiadamy odpowiednio duże zasoby sprzętu i ludzi, aby sprostać takiemu wyzwaniu. Poniżej zamieszczamy fotorelację z przeprowadzonych prac tynkarskich.

Tynki wewnętrzne Borkowo – wykonanie w domu jednorodzinnym:

Szukasz firmy tynkarskiej w okolicach Trójmiasta?

W celu otrzymania dokładnej oferty dotyczącej wykonania prac tynkarskich w Twoim domu prosimy o kontakt telefoniczny ☎️ +48 604 601 462. Gwarantujemy najwyższy standard wykonania usług w umówionym czasie. To wszystko w dogodnym terminie i przystępnej cenie.  Zapraszamy do współpracy inwestorów indywidualnych oraz firmy deweloperskie.

5/5 - (1 vote)