Skip to content

Tynkowanie Pępowo

Pępowo, malowniczo usytuowane niedaleko Gdańska, to urokliwa miejscowość w północnej Polsce, która przyciąga swoim spokojem i pięknem natury. Otoczone lasami i polami, Pępowo oferuje doskonałe warunki do wypoczynku na łonie przyrody. Liczne szlaki rowerowe i piesze zachęcają do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, a okoliczne jeziora stanowią doskonałe miejsce do wędkowania i uprawiania sportów wodnych. Mimo swojego wiejskiego charakteru, Pępowo oferuje również różnorodne atrakcje kulturalne i historyczne, w tym zabytkowy kościół i tradycyjne gospodarstwa wiejskie, które pozwalają odnaleźć spokój i harmonię z naturą.

Tynkowanie domu jednorodzinnego w Pępowie

W tej miejscowości wykonaliśmy tynkowanie agregatem tynkarskim wnętrze domu jednorodzinnego. Był to nowy, parterowy budynek mieszkalny. Tynkowaliśmy wszystkie ściany wewnętrzne wraz z sufitami na parterze. Budynek posiada jednak użytkowe poddasze. Na poddaszu tynkowaliśmy jedynie ściany. Właściciel zaplanował wykonanie sufitów podwieszanych w późniejszym terminie. Na zdjęciach pokazujemy etapy prac tynkarskich. Zwróćmy uwagę na łuki wykonane nad niektórymi otworami drzwiowymi.

W jaki sposób uzyskać ofertę na tynkowanie maszynowe?

Aby otrzymać ofertę dotyczącą wykonania prac tynkarskich w Twoim domu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Dane do kontaktu znajdują się na tej stronie. Gwarantujemy najwyższy standard wykonania dowolnego tynku wewnątrz budynku. Zapraszamy do rezerwacji terminu.

5/5 - (2 votes)