Skip to content

Tynkowanie domów Swornegacie

Swornegacie to miejsce urokliwe na Pojezierzu Kaszubskim. Swoją urokliwością ściąga w okolice licznych inwestorów, którzy postanowili osiąść w miejscu spokojnym, wśród lasów i jezior. W okolicy tej miejscowości mieliśmy przyjemność wykonać tynkowanie domu jednorodzinnego. Nowo wybudowany budynek swoją bryłą wpisuje się w zabudowę typową dla okolicy tej miejscowości. Tynkowanie domów Swornegacie wykonaliśmy w ciągu kilku dni. Zadanie polegało na położeniu tynku na wszystkich ścianach wewnętrznych parteru łącznie z garażem.

Do wykonania zadania Inwestor zaproponował tynk gipsowy maszynowy o zwiększonej twardości powierzchni ZETA producenta Dolina Nidy. Przystaliśmy na tę propozycję i zakupiliśmy w bardzo dobrej cenie odpowiednią ilość mieszanki tynkarskiej. Wykonaliśmy tynkowanie domu kompleksowo, z wyłączeniem sufitów, które miały być wykonane w innej technologii w późniejszym terminie.

Nasza firma tynkarska wywiązała się z powierzonego zadania w terminie. Przy każdej realizacji dokładamy wszelkich starań, aby nie opóźniać wykonania usługi. Posiadamy odpowiednio duże zasoby sprzętu i ludzi, aby sprostać takiemu wyzwaniu. Poniżej zamieszczamy fotorelację z przeprowadzonych prac tynkarskich.

Tynkowanie domów Swornegacie – krótkie terminy.

Szukasz firmy tynkarskiej w województwie pomorskim?

W celu otrzymania dokładnej oferty dotyczącej wykonania prac tynkarskich w Twoim domu prosimy o kontakt telefoniczny ☎️ +48 604 601 462. Gwarantujemy najwyższy standard wykonania usług w umówionym czasie. To wszystko w dogodnym terminie i przystępnej cenie.  Zapraszamy do współpracy inwestorów indywidualnych oraz firmy deweloperskie.

5/5 - (1 vote)