Skip to content

Remont mieszkania Sopot

Remont mieszkania Sopot to zawsze dość duże przedsięwzięcie. Tym bardziej jeśli mamy do czynienie z kamienicą mieszkalną pochodzącą z początku XX wieku. Kapitalny remont mieszkania w takim przypadku wiąże się z usunięciem z mieszkania wszystkich ruchomości i wykonaniem projektów nowych instalacji. Bardzo często Inwestor decyduje się na wymianę stolarki okiennej i drzwiowej oraz na przebudowanie pomieszczeń. Wiąże się to z usunięciem starych tynków i płytek do gołego muru. Tak przygotowane mieszkanie w kamienicy otrzymaliśmy do wykonania nowych tynków.

Przed przystąpieniem do prac tynkarskich mieszkanie należało dokładnie przygotować. Jak widać na zdjęciach, krzywe mury wymagały specjalnego potraktowania. Nieszczelności w murach powstałe na skutek upływu czasu naprawiliśmy przed rozpoczęciem zasadniczych prac tynkarskich. Po kilkunastu dniach mieszkanie jest nie do poznania. Tynkowaliśmy przy użyciu agregatu tynkarskiego tynkiem twardym. Efekty naszej pracy pokazujemy na zdjęciach.

Jak otrzymać informację handlową dotyczącą tynkowania twojego domu?

W celu otrzymania dokładnej oferty dotyczącej wykonania prac tynkarskich w Twoim domu prosimy o kontakt telefoniczny ☎️ +48 604 601 462. Gwarantujemy najwyższy standard wykonania usług w umówionym czasie. To wszystko w dogodnym terminie i przystępnej cenie.  Zapraszamy do współpracy inwestorów indywidualnych oraz firmy deweloperskie.

Oceń stronę